X
Odoslať
X
Kontaktujte nás aj vy:
Odoslať
VSG - SLOVAKIA v číslach
OD ROKU 2007
NA TRHU
73 000
ZMLÚV
39 000
KLIENTOV
Sme členom Asociácie finančných sprostredkovateľov
a finančných poradcov

REFERENCIE

Radoslav Antl, Andrej Petro a Peter Dudáš
reprezentanti SR v hádzanej

So spoločnosťou VSG - SLOVAKIA s.r.o. máme veľmi dobrú skúsenosť. Postup poradcu považujeme za vysoko profesionálny z hľadiska znalostí produktov na trhu a prístupu ku klientovi. Bol nám maximálne k dispozícii, ochotný vysvetliť a poradiť, a vďaka svojim znalostiam a skúsenostiam nám dokázal ponúknuť riešenie úrazového poistenia, ktoré nám iní neponúkli.

Ing. Jozef Bielich
kontrolór kvality

Odporúčam spoločnosť VSG - SLOVAKIA s.r.o., ktorú v Topoľčanoch zastupuje pani Lackovičová. Pomohla mi s poistkami a finančnými produktmi, konečne viem za čo platím, čo mám kryté, ako mám zabezpečený príjem v prípade neočakávanej udalosti – choroby či úrazu. Odporúčam.

Zdenka Spišiaková
Vedúca obchodu

Spoluprácu s VSG - SLOVAKIA môžem len odporučiť. S p. Tunákom nemám pocit, že mi chce nanútiť poistenie aj za cenu, že to pre mňa nebude výhodné. Služby sú na úrovni, a to nie len pri podpisovaní zmluvy, ale aj počas celého poistného obdobia. S novými, výhodnými produktmi sme vždy oboznámení. Oceňujem celkovú starostlivosť, ústretovosť, máme skúseností už aj s poistnou udalosťou. Boli sme vybavení bez akýchkoľvek prieťahov k našej spokojnosti. Vrelo odporúčame ďalším ľuďom u nás v Banskej Bystrici.

Janka H.
SZČO

Pri refinancovaní úveru som dostala od poradcu spoločnosti VSG - SLOVAKIA s.r.o. porovnanie všetkých bánk, najnižší úrok, rýchle vybavenie a hlavne som ušetrila 60.000€ – spokojnosť nadovšetko!

Ján Hanko
vedúci predaja

VSG - SLOVAKIA s.r.o. nám poskytuje profesionálny poistný servis už niekoľko rokov. Vždy sme informovaní o aktuálnych poistných možnostiach. Niektoré poistenia sme aktualizovali ešte výhodnejšie. Zástupca ovláda výborne poistný trh a vie ponúknuť najvýhodnejšiu alternatívu pre potreby klienta u nás v Martine.

Peter Biro
manager

Kalkulačka na stránke www.vsgonline.sk, ktorú prevádzkuje spoločnosť VSG - SLOVAKIA nám ušetrila 50 eur na povinnom zmluvnom poistení. Ďakujeme!

PODPORILI SME

OCENENIA